2019-es válogató eredménye

A 2019-es válogatósorozat végeredménye

# Név Pont KP 1. nap 2. nap 3. nap 4. nap   Státusz   ## Oszt. Iskola Tavalyi
eredmény
1. 2. 3. 4. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3.
1. Haiman Milán 84 9 7 7 6 1 7 7 7 7 7 7 7 7 7 Az IMO-csapat tagja 1. 12 Stuyvesant, New York -
2. Matolcsi Dávid 72 7 7 7 6 4 7 3 3 7 7 7 0 7 7 Az IMO-csapat tagja 2. 12 Budapesti Fazekas 6. (IMO)
3. Schrettner Jakab 67 6 7 2 3 5 7 7 2 7 7 7 3 7 3 Az IMO-csapat tagja 3. 12 Szegedi Radnóti 15.
4. Nagy Nándor 64 6 7 2 5 7 7 1 0 7 7 0 7 7 7 Az IMO-csapat tagja 6. 11 Budapesti Fazekas 19.
5. Zsigri Bálint 63 5 7 0 6 1 7 7 0 7 7 0 7 7 7 Az IMO-csapat tagja 11. 12 Budapest, Szent István 14. (MEMO)
6. Szabó Kristóf 60 6 7 3 3 7 5 0 0 7 7 0 7 7 7 Az IMO-csapat tagja 7. 12 Budapesti Fazekas 43.
7. Weisz Máté 58 6 7 0 5 0 3 7 0 7 7 7 7 1 7 A MEMO-csapat tagja 8. 11 Szegedi Radnóti 7. (MEMO)
8. Dobák Dániel 52 5 7 0 4 5 7 7 1 7 7 0 1 5 1   4. 12 Budapesti Fazekas 41.
9. Beke Csongor 49 4 7 0 7 4 7 2 0 7 5 0 2 5 3 A MEMO-csapat tagja 5. 11 Budapest, Veres Péter 9. (MEMO)
10. Tóth Balázs 47 2 6 0 0 3 7 0 2 7 1 7 7 0 7 A MEMO-csapat tagja 19. 11 Budapesti Fazekas 13. (MEMO)
11. Csaplár Viktor 45 3 7 0 4 1 7 7 0 7 7 0 2 1 2 Szlovák MEMO-csapat tagja 12. 10 Budapesti Fazekas -
12. Szabó Balázs István 42 1 7 2 0 1 7 7 0 7 1 0 3 7 0   16. 12 Debrecen, Fazekas 31.
13. Soós Máté 40 1 0 2 4 5 7 0 2 7 0 0 7 6 0 A MEMO-csapat tagja 18. 11 Budapesti Fazekas -
14. Pituk Gábor 39 3 7 2 0 0 0 0 0 7 7 0 2 7 7   22. 12 Veszprém, Lovassy 45.
15. Várkonyi Zsombor 37 2 4 0 5 5 7 0 0 7 1 0 0 7 1 A MEMO-csapat tagja 13. 10 Budapesti Fazekas 64.
16. Gyimesi Péter 37 1 4 2 5 4 6 0 1 6 1 0 1 5 2 A MEMO-csapat tagja 17. 11 Budapest, Veres Péter 25.
17. Füredi Erik 35 3 3 2 3 1 7 1 2 7 0 0 7 2 0   9. 10 Budapesti Fazekas 20.
18. Molnár Bálint 34 0 0 5 0 5 7 0 0 7 0 0 0 5 5   25. 11 Budapesti Fazekas 33.
19. Hámori Janka 32 0 7 0 1 2 1 2 2 7 1 0 7 0 2   26. 10 Szegedi Radnóti -
20. Győrffy Ágoston 30 3 7 0 4 1 0 2 2 4 7 0 3 0 0   10. 12 Budapesti Fazekas 11. (MEMO)
21. Tiderenczl Dániel 28 1 7 0 7 0 0 2 0 0 2 0 7 3 0   20. 11 Budapesti Fazekas 54.
22. Jedlovszky Pál 25 1 0 0 0 0 2 1 6 7 0 0 1 1 7   22. 11 Budapesti Fazekas 48.
23. Hegedűs Dániel 20 1 1 0 0 0 1 2 2 5 1 0 1 7 0   24. 10 Budapesti Fazekas 64.
24. Póta Balázs 15 1 7 0 0 7 0 0 1 - - - - - - Visszalépett a döntőről 21. 12 Győr, Révai 36.
25. Bötkös Benedek 15 0 6 0 1 1 7 0 0 - - - - - - Visszalépett a döntőről 26. 12 Budapesti Fazekas 38.
26. Kerekes Anna 14 2 7 1 1 1 1 2 1 - - - - - - Nem jelent meg a döntőn 14. 12 Budapesti Fazekas 10. (MEMO)
27. Fuisz Gábor 14 0 7 0 6 0 0 1 0             Nem jutott döntőbe 28. 12 Budapesti Fazekas 18.
28. Fraknói Ádám 12 0 1 0 6 1 3 0 1             Nem jutott döntőbe 29. 12 Budapest, Jedlik 29.
29. Jánosik Áron 11 0 7 2 0 0 0 2 0             Nem jutott döntőbe 30. 11 Győr, Révai -
30. Szabó Dávid 10 2 7 0 2 0 0 1 0 - - - - - - Visszalépett a döntőről 15. 12 Budapesti Fazekas 17.
31. Kirschner Bernadett 9 0 2 0 4 1 1 1 0             Nem jutott döntőbe 31. 11 Kecskemét, Katona 81.
32. Gyetvai Miklós 8 0 0 0 0 1 7 0 0             Nem jutott döntőbe 32. 10 Budapesti Fazekas 48.
32. Kocsis Anett 8 0 7 0 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 32. 11 Győr, Révai 47.
32. Le Julianna Phuong Linh 8 0 7 0 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 32. 10 Budapesti Fazekas 81.
32. Mátravölgyi Bence 8 0 7 0 0 1 0 0 0             Nem jutott döntőbe 32. 11 Budapest, Berzsenyi 59.
32. Szabó Blanka 8 0 7 0 0 1 0 0 0             Nem jutott döntőbe 32. 12 Debrecen, Fazekas 50.
37. Hanics Mihály Péter 8 0 5 0 0 3 - - -             Nem jutott döntőbe 32. 12 Kisvárda, Bessenyei 28.
38. Győrffi Ádám 7 0 0 0 0 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 38. 10 Miskolc, Földes -
38. Márton Dénes 7 0 7 0 0 0 0 0 0             Nem jutott döntőbe 38. 12 Budapesti Fazekas 33.
38. Mészáros Anna 7 0 7 0 0 0 0 0 0             Nem jutott döntőbe 38. 12 Budapesti Fazekas 53.
41. Kulcsár Boglárka 7 0 3 0 3 1 - - -             Nem jutott döntőbe 38. 10 Budapest, Szent István -
41. Lukács Lilla 7 0 3 0 0 1 3 0 0             Nem jutott döntőbe 38. 12 Budapest, Szent István 42.

A további 44 versenyzőnek ennél kevesebb pontja lett.

Megjegyzések
- A döntőn készült hivatalos eredménytábla megtalálható itt.


Kvalifikációs pontverseny végeredménye

A kvalfikációs pontverseny elsődlegesen a megszerzett kvalifikációs pontok, másodlagosan az 1-2. válogatón megszerzett pontok alapján rangsorol.

## Név KP Pont Iskola Oszt.   Kö1 Kö2 V1 V2   Státusz
1. Haiman Milán 5 42 Stuyvesant, New York 12   1 1 1 2 Továbbjutott
2. Matolcsi Dávid 5 37 Budapesti Fazekas 12 1   2 1 1 Továbbjutott
3. Schrettner Jakab 4 33 Szegedi Radnóti 12 1 1   1 1 Továbbjutott
4. Dobák Dániel 4 31 Budapesti Fazekas 12 1 1   1 1 Továbbjutott
5. Beke Csongor 4 27 Budapest, Veres Péter 11 1 1   1 1 Továbbjutott
6. Nagy Nándor 3 29 Budapesti Fazekas 11 1 1   1   Továbbjutott
7. Szabó Kristóf 3 25 Budapesti Fazekas 12 1 1   1   Továbbjutott
8. Weisz Máté 3 22 Szegedi Radnóti 11 1 1     1 Továbbjutott
9. Füredi Erik 3 19 Budapesti Fazekas 10 1 1     1 Továbbjutott
10. Győrffy Ágoston 3 16 Budapesti Fazekas 12 1 1 1     Továbbjutott
11. Zsigri Bálint 2 28 Budapest, Szent István 12       1 1 Továbbjutott
12. Csaplár Viktor 2 26 Budapesti Fazekas 10   1     1 Továbbjutott
13. Várkonyi Zsombor 2 21 Budapesti Fazekas 10   1   1   Továbbjutott
14. Kerekes Anna 2 14 Budapesti Fazekas 12 1 1       Továbbjutott
15. Szabó Dávid 2 10 Budapesti Fazekas 12 1 1       Továbbjutott és visszalépett
16. Szabó Balázs István 1 24 Debrecen, Fazekas 12         1 Továbbjutott
17. Gyimesi Péter 1 22 Budapest, Veres Péter 11       1   Továbbjutott
18. Soós Máté 1 20 Budapesti Fazekas 11         1 Továbbjutott
19. Tóth Balázs 1 18 Budapesti Fazekas 11         1 Továbbjutott
20. Tiderenczl Dániel 1 16 Budapesti Fazekas 11       1   Továbbjutott
21. Póta Balázs 1 15 Győr, Révai 12       1   Továbbjutott és visszalépett
22. Jedlovszky Pál 1 9 Budapesti Fazekas 11         1 Továbbjutott
22. Pituk Gábor 1 9 Veszprém, Lovassy 12 1         Továbbjutott
24. Hegedűs Dániel 1 6 Budapesti Fazekas 10   1       Továbbjutott
25. Molnár Bálint 0 17 Budapesti Fazekas 11           Várólistáról továbbjutott
26. Hámori Janka 0 15 Szegedi Radnóti 10           Várólistáról továbbjutott
26. Bötkös Benedek 0 15 Budapesti Fazekas 12           Várólistáról továbbjutott
és visszalépett

Megjegyzések
- Az 1. válogató eredményeiben lévő adathiány miatt néhány versenyző helyezése és pontszáma nem állapítható meg pontosan, ilyenkor a legkisebb és legnagyobb lehetséges értéket tüntettem fel kötőjellel elválasztva.


A lapot Kovács Benedek (Fazekas 2017c; Cambridge 2. év) szerkeszti.

Figyelem! Ez nem az olimpiai válogatás hivatalos oldala, a hivatalos oldal itt található. Az oldal inkább csak követésre, áttekintésre szolgál. Az itt szereplő dolgok csak tájékoztató jellegűek, nem garantált, hogy pontosan így fognak történni; sem az események időpontjai, sem a pontértékek nem hivatalosak.