A 2024-es válogatók állása

A címsorban dőlt betűkkel szereplő pontszámok az adott rovatban elérhető maximális pontszámot jelzik. Az összpontszám és az egyes részpontszámok is két tizedesjegyre kerekítve szerepelnek.
A táblázatban szereplő pontszámok tájékoztató jellegűek; esetleges adathibák esetén nem az itt szereplő, hanem a tényleges adat számít.

A világoszöld háttérrel jelzett 24 versenyző jutott be a válogató 3-4. fordulójába.

Utolsó frissítés: 2024. március 31.

# Név Össz.   Kö1
(4)

(10)
V1
(21)
V2
(21)
Kö2
(4)
V3
(21)
V4
(21)
  Státusz   Iskola Osztály Tavalyi
eredmény
1. Szakács Ábel 54,36 3,60 7,00 20,00
6+7+7
20,00
6+7+7
3,76     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 10. 13. (MEMO)
2. Varga Boldizsár 48,00 4,00 4,00 20,00
7+7+6
16,00
7+3+6
4,00     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Veres Péter 11. 10. (MEMO)
3. Simon László Bence 40,27 1,34   21,00
7+7+7
15,00
7+7+1
2,93     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 12. 3. (IMO)
4. Czanik Pál 40,26 0,69 2,00 20,00
7+7+6
14,00
7+7+0
3,56     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 11. 19.
5. Tarján Bernát 39,08 3,05 2,00 19,00
5+7+7
14,00
7+7+0
1,02     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Veres Péter 12. 4. (IMO)
6. Wiener Anna 35,63 3,63   20,00
6+7+7
8,00
1+7+0
4,00     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 12. 9. (MEMO)
7. Foris Dávid 33,23 1,38   18,00
7+7+4
12,00
7+5+0
1,85     Továbbjutott a döntőbe Gödöllő, Török Ignác 12. 42.
8. Bodor Mátyás 32,45 2,66   17,00
7+7+3
9,00
7+2+0
3,80     Továbbjutott a döntőbe Csíkszereda, Márton Á. 10. -
9. Chrobák Gergő 30,74 2,48   19,00
7+7+5
9,00
7+2+0
0,26     Továbbjutott a döntőbe Debrecen, Fazekas 12. 14. (MEMO)
10. Holló Martin 29,85 1,46   17,00
7+7+3
8,00
7+1+0
3,39     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 10. 30.
11. Vigh Zalán 26,85     11,00
4+7+0
14,00
7+7+0
1,85     Továbbjutott a döntőbe Szeged, Radnóti 10. -
12. Elekes Dorottya 26,00     16,00
7+7+2
10,00
7+3+0
      Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fasori Evang. 11. 78.
13. Zhai Yu Fan 25,66     15,00
6+7+2
8,00
7+1+0
2,66     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 10. 69.
14. Sárdinecz Dóra 25,21     9,00
0+7+2
14,00
7+7+0
2,21     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 10. 34.
15. Molnár István Ádám 24,00     15,00
7+7+1
9,00
7+2+0
      Továbbjutott a döntőbe Miskolc, Földes 11. -
16. Keresztély Zsófia 23,30     14,00
7+7+0
7,00
5+2+0
2,30     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Szent István 11. 64.
17. Virág Rudolf 23,28 0,58   10,00
1+7+2
12,00
6+6+0
0,70     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 12. 22.
18. Bencsik Dávid 23,00     14,00
5+7+2
9,00
7+2+0
      Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 12. 20.
19. Erdélyi Kata 22,00     14,00
7+7+0
8,00
7+1+0
      Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 11. 66.
20. Csilling Dániel 22,00     14,00
6+7+1
8,00
7+1+0
      Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 11. 40.
21. Kovács Benedek Noel 21,90 2,70   7,00
6+1+0
9,00
7+2+0
3,20     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 11. 21.
22. Prohászka Bulcsú 21,85     11,00
5+6+0
9,00
7+2+0
1,85     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 10. -
23. Nguyen Kim Dorka 21,18 1,52   13,00
4+7+2
5,00
5+0+0
1,66     Továbbjutott a döntőbe Budapest, Fazekas 11. 18. (MEMO)
24. Hodossy Réka 19,87     10,00
1+7+2
9,00
7+2+0
0,87     Továbbjutott a döntőbe Balassagyarmat, Balassi 11. 31.
25. Kocsis Péter 18,11 1,11   14,00
4+7+3
3,00
1+2+0
        Budapest, Fazekas 10. 35.
26. Zömbik Barnabás 18,06 0,93   8,00
6+2+0
9,00
7+2+0
0,13       Budapest, Eötvös 12. 23.
27. Szalontai Júlia 18,00     9,00
1+7+1
9,00
7+1+1
        Budapest, Fazekas 12. 55.
28. Forrai Boldizsár 17,25   2,00 6,00
0+6+0
9,00
7+2+0
0,25       Szeged, SZTE Gyakorló 10. -
29. Vámosi Bendegúz Péter 17,00     9,00
7+0+2
8,00
0+3+5
        Debrecen, Fazekas 10. 38.
30. Szabó Levente 16,60     8,00
5+1+2
8,00
0+2+6
0,60       Budapest, Szent István 12. 59.
31. Volford Anna 16,00     7,00
0+7+0
9,00
7+2+0
        Budapest, Berzsenyi 12. 48.
32. Duchon Márton 15,36     11,00
7+0+4
2,00
0+2+0
2,36       Budapest, Fazekas 12. 33.
33. Mizik Lóránt 15,00     7,00
0+7+0
8,00
7+1+0
        Budapest, Fazekas 11. 48.
34. Barta-Zágoni Csongor 15,00     9,00
0+7+2
6,00
5+1+0
        Marosvásárhely, Bolyai 11. -
34. László Anna 15,00     13,00
1+7+5
2,00
0+2+0
        Budapest, Fazekas 12. 50.
36. Fórizs Emma 14,42     8,00
5+3+0
6,00
5+1+0
0,42       Budapest, Eötvös 12. -
37. Csupor Albert Dezső 14,00     5,00
4+1+0
9,00
7+2+0
        Szeged, Radnóti 11. -
38. Pletikoszity Martin 14,00     7,00
5+2+0
7,00
5+2+0
        Szeged, Radnóti 10. -
39. Baranyai Dorka 12,00     9,00
2+7+0
3,00
2+1+0
        Budapest, Berzsenyi 12. 56.
40. Téti Miklós 12,00     10,00
1+7+2
2,00
1+1+0
        Budapest, Fazekas 10. -
41. Bényei Borisz 12,00     11,00
6+3+2
1,00
0+1+0
        Budapest, Fazekas 12. 16. (MEMO)
42. Veres Dorottya 11,48 0,16   9,00
2+7+0
1,00
0+1+0
1,32       Budapest, Fazekas 10. 73.
43. Ali Richárd 11,12     7,00
7+0+0
2,00
2+0+0
2,12       Gödöllő, Török Ignác 10. -
44. Miklós Janka 11,00     11,00
3+7+1
0,00
-
        Sepsiszentgyörgy, Székely M. 12. 62.
45. Bobvos Virág 11,00     4,00
1+1+2
7,00
5+2+0
        Budapest, ELTE Radnóti 12. 51.
46. Balaskó Imola 10,00     7,00
1+4+2
3,00
0+3+0
        Debrecen, Fazekas 12. 45.
47. Balla Álmos András 9,00     9,00
7+0+2
0,00
0+0+0
        Budapest, Fazekas 12. -
47. Fazokán Marcell 9,00     9,00
0+7+2
0,00
-
        Debrecen, Fazekas 12. 37.
49. Bencsik Bendegúz 9,00     2,00
1+1+0
7,00
7+0+0
        Szeged, Radnóti 12. -
49. Bodor Noémi 9,00     8,00
7+0+1
1,00
0+1+0
        Debrecen, Fazekas 9. -
51. Farkas Bendegúz 9,00     7,00
6+0+1
2,00
0+2+0
        Budapest, Fazekas 12. 36.
52. Fleischman Illés Dániel 8,70     5,00
2+1+2
3,00
0+2+1
0,70       Budapest, Baár-Madas 11. -
53. Pinczés Bálint 8,00     0,00
-
8,00
7+1+0
        Budapest, Szent István 10. -
54. Fodor Dóra 7,00     7,00
0+7+0
0,00
-
        Budapest, Óbudai Árpád 11. 78.
55. Tran Dávid 7,00     5,00
3+0+2
2,00
1+1+0
        Debrecen, Fazekas 11. 52.
56. Szabó Sámuel 6,78     6,00
4+0+2
0,00
-
0,78       Budapest, Fazekas 9. -
57. Petrányi Lilla 6,69     5,00
1+2+2
1,00
0+1+0
0,69       Budapest, Fazekas 11. 74.
58. Csonka Illés 6,58 1,64   3,00
1+0+2
0,00
-
1,94       Pécs, Nagy Lajos 12. 26.
59. Gömze László Norken 6,00     0,00
-
6,00
6+0+0
        Miskolc, Földes 12. -
60. Balaskó Noémi 6,00     6,00
5+0+1
0,00
0+0+0
        Debrecen, Fazekas 11. 65.
61. Péter Hanna 6,00     6,00
4+0+2
0,00
-
        Temesvár, Bartók 10. -

A további 39 versenyzőnek kevesebb pontja van.

Megjegyzések:
Itt elérhető az 1. válogató eredménytáblázata.
- Itt elérhető a 2. válogató eredménytáblázata.
- A KöMaL részleges állásáért kapható pont (Kö2) az A és B pontverseny első 6 fordulója (szept.-febr.) alapján lett meghatározva. Az ezeknek megfelelő részeredmények itt találhatók: A, B8, B9, B10, B11, B12.
Itt elérhetők a döntőbe jutott versenyzők 6 tizedesjegyre kerekített összpontszámai a 2. válogató és a Kö2 beszámítás után.

A lapot Kovács Benedek (ELTE matematikus PhD hallgató) szerkeszti.
Elérhetőségem: Kovács Benedek email-címe

Figyelem! Ez az olimpiai válogatás hivatalos oldala!