2018-as válogató eredménye

A 2018-as válogatósorozat végeredménye

Az eredmények véglegesek és hivatalosak. Csak azon versenyzők szerepelnek a listán, akik szereztek legalább 1 pontot vagy KP-t.

# Név Pont KP 1. nap 2. nap 3. nap 4. nap   Kval. pontok Státusz   ## Oszt. Iskola Tavalyi
eredmény
9-11.-es
helyezés
1. 2. 3. 4. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3. Kö1 Kö2 V1 V2
1. Imolay András 76 5 7 7 7 2 7 7 7 7 7 2 7 7 2 1 1   1 2 Az IMO-csapat tagja 2. 12 Budapesti Fazekas 7. (MEMO)  
2. Gáspár Attila 72 5 7 7 7 0 7 7 7 7 7 2 7 7 0 1 1   1 2 Az IMO-csapat tagja 3. 12 Miskolc, Földes 3. (IMO)  
3. Egri Máté 66 2 6 7 6 6 6 7 0 6 7 1 7 7 0       2   Az IMO-csapat tagja 12. 12 Szombathely, NyME Bolyai 19.  
4. Bukva Balázs 65 4 7 6 7 2 7 7 0 4 7 3 7 6 2 1 1   1 1 Az IMO-csapat tagja 6. 12 Budapesti Fazekas 8. (MEMO)  
5. Janzer Orsolya Lili 64 5 7 5 0 0 7 7 7 7 7 1 7 7 2 1 1 1   2 Az IMO-csapat tagja 5. 12 Budapesti Fazekas 16. (MEMO)  
6. Matolcsi Dávid 59 5 7 7 6 0 7 2 7 2 6 1 7 1 6 1 1 1 1 1 Az IMO-csapat tagja 4. 11 Budapesti Fazekas 4. (IMO) 1.
7. Weisz Máté 58 4 7 7 6 1 1 7 7 7 2 2 7 3 1 1 1   1 1 A MEMO-csapat tagja 7. 10 Szegedi Radnóti 69. 2.
8. Németh Balázs 58 3 7 7 7 7 7 4 0 7 3 0 7 1 1 1     2     9. 12 Budapesti Fazekas 22.  
9. Beke Csongor 58 2 6 7 7 2 7 3 2 7 7 0 7 1 2   1   1   A MEMO-csapat tagja 16. 10 Budapest, Veres Péter 32. 3.
10. Kerekes Anna 57 6 7 7 7 0 7 7 7 2 0 0 5 6 2 1 1 1 1 2 A MEMO-csapat tagja 1. 11 Budapesti Fazekas 18. 4.
11. Győrffy Ágoston 56 4 6 7 7 0 7 7 0 7 3 0 6 6 0 1 1   1 1 A MEMO-csapat tagja 8. 11 Budapesti Fazekas 25. 5.
12. Molnár-Sáska Zoltán 55 3 7 0 7 0 7 3 7 7 7 0 7 1 2   1 1   1   10. 12 Budapesti Fazekas 13. (MEMO)  
13. Tóth Balázs 52 2 7 7 6 0 7 2 7 4 5 0 7 0 0       1 1 A MEMO-csapat tagja 14. 10 Budapesti Fazekas - 6.
14. Zsigri Bálint 52 1 7 7 3 0 7 5 0 7 7 0 7 2 0   1       A MEMO-csapat tagja 23. 11 Budapest, Szent István 15. (MEMO) 7.
15. Schrettner Jakab 49 2 0 7 7 2 7 2 0 6 0 1 7 7 3 1 1         19. 11 Szegedi Radnóti 36. 8.
16. Szemerédi Levente 48 2 7 7 7 0 3 7 7 7 2 0 0 1 0       1 1   12. 12 Szegedi Radnóti 21.  
17. Szabó Dávid 47 3 7 0 7 0 7 7 0 7 2 0 7 3 0 1 1     1   11. 11 Budapesti Fazekas 17. 9.
18. Fuisz Gábor 45 1 6 7 7 0 7 3 0 0 5 0 7 3 0       1     22. 11 Budapesti Fazekas 54. 10.
19. Nagy Nándor 44 2 7 1 7 0 7 3 0 2 7 0 7 2 1 1 1         18. 10 Budapesti Fazekas 69. 11.
20. Füredi Erik 43 1 7 7 2 0 7 2 0 5 6 0 7 0 0   1         24. 9 Budapesti Fazekas - 12.
21. Velkey Vince 42 2 7 6 7 0 7 2 5 1 3 0 3 1 0       1 1   15. 12 Budapest, Piarista -  
22. Simon Dániel 42 1 7 0 7 0 6 3 0 2 7 0 7 1 2 1           25.* 12 Kecskeméti Bányai 11. (MEMO)  
23. Zólomy Kristóf 39 2 6 7 0 0 7 7 0 3 2 0 6 1 0   1     1   17. 12 Budapesti Fazekas 31.  
24. Daróczi Sándor 31 2 7 7 0 0 7 2 0 5 0 0 3 0 0 1 1         20. 12 Nyíregyházi Krúdy 69.  
25. Gyimesi Péter 24 0 5 6 0 0 7 0 6                       Nem jutott döntőbe 37. 10 Budapest, Veres Péter - 13.
26. Döbröntei Dávid 23 2 7 0 7 0 7 2 0 - - - - - - 1 1       Visszalépett a döntőről 20. 12 Pápa, Türr 23.  
27. Keresztfalvi Bálint 23 0 2 5 6 0 7 3 0                       Nem jutott döntőbe 38. 12 Budapesti Fazekas 28.  
28. Hanics Mihály Péter 22 1 7 0 1 0 7 7 0                     1 Nem jutott döntőbe 26. 11 Kisvárda, Bessenyei - 14.
29. Fraknói Ádám 22 1 2 6 0 0 7 0 7                     1 Nem jutott döntőbe 27. 11 Budapest, Jedlik - 15.
30. Vankó Miléna 22 0 5 0 7 0 7 3 0                       Nem jutott döntőbe 39. 12 Budapesti Fazekas 43.  
31. Szabó Balázs István 22 0 6 4 0 0 5 7 0                       Nem jutott döntőbe 40. 11 Debreceni Fazekas 56. 16.
32. Schweitzer Ádám 21 1 7 0 0 0 7 0 7                     1 Nem jutott döntőbe 28. 12 Budapest, Berzsenyi -  
33. Márton Dénes 21 0 1 0 0 7 6 7 0                       Nem jutott döntőbe 41. 11 Budapesti Fazekas 34. 17.
33. Molnár Bálint 21 0 7 1 0 0 6 0 7                       Nem jutott döntőbe 41. 10 Budapesti Fazekas - 17.
35. Sárvári Tibor 21 0 6 4 0 0 6 0 5                       Nem jutott döntőbe 43. 10 Budapesti Fazekas - 19.
36. Póta Balázs 20 1 5 6 0 0 7 2 0               1       Nem jutott döntőbe 29. 11 Győr, Révai - 20.
37. Záhorský Ákos * 19 1 7 5 7 0 - - -                 1     Szlovák IMO-csapat tagja 30. 12 Budapesti Fazekas 51.  
38. Bötkös Benedek 19 0 5 7 0 0 6 1 0                       Nem jutott döntőbe 44. 11 Budapesti Fazekas - 21.
39. Kassai Levente 19 0 5 5 2 0 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 45. 12 Szegedi Radnóti 20.  
39. Mikulás Zsófia 19 0 7 5 0 0 5 2 0                       Nem jutott döntőbe 45. 11 Kecskemét, Katona - 22.
41. Dobák Dániel 18 1 7 0 0 0 7 4 0               1       Nem jutott döntőbe 31. 11 Budapesti Fazekas - 23.
42. Lukács Lilla Réka 17 0 0 0 7 0 7 3 0                       Nem jutott döntőbe 47. 11 Budapest, Szent István - 24.
43. Szabó Kristóf 16 1 0 1 0 2 6 7 0             1         Nem jutott döntőbe 32. 11 Budapesti Fazekas 30. 25.
44. Saár Patrik 16 0 1 7 0 0 7 1 0                       Nem jutott döntőbe 48. 11 Budapesti Fazekas 47. 26.
45. Pituk Gábor 14 1 0 0 1 0 6 7 0               1       Nem jutott döntőbe 33. 11 Veszprém, Lovassy - 27.
46. Alexy Marcell 13 1 0 6 7 0 - - -                 1     Nem jutott döntőbe 34. 12 Budapesti Fazekas 38.  
47. Kocsis Anett 13 0 6 7 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 49. 10 Győr, Révai - 28.
48. Gyetvai Miklós 12 0 - - - - 6 0 6                       Nem jutott döntőbe 50. 9 Budapesti Fazekas   29.
48. Jedlovszky Pál 12 0 6 6 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 50. 10 Budapesti Fazekas - 29.
50. Szabó Blanka 12 0 6 0 0 0 4 2 0                       Nem jutott döntőbe 52. 11 Debreceni Fazekas - 31.*
51. Mészáros Márton 11 0 0 7 0 0 4 0 0                       Nem jutott döntőbe 53. 11 Pápa, Türr - 32.
52. Fajszi Bulcsú 11 0 6 5 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 54. 10 Budapesti Fazekas - 33.
53. Mészáros Anna 11 0 4 5 0 0 0 2 0                       Nem jutott döntőbe 55. 11 Budapesti Fazekas - 34.
54. Tiderenczl Dániel 10 0 0 0 7 0 0 3 0                       Nem jutott döntőbe 56. 10 Dunakeszi Radnóti - 35.
55. Csizmadia Viktória 10 0 2 0 0 0 7 1 0                       Nem jutott döntőbe 57. 11 Budapesti Fazekas 45. 36.
56. Kulcsár Gergely 9 0 2 0 0 0 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 58. 11 Budapest, Szent István - 37.
56. Póka Lili 9 0 2 0 7 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 58. 10 Debreceni Fazekas 54. 37.
58. Tokovics Dávid 9 0 7 0 1 0 1 0 0                       Nem jutott döntőbe 60. 11 Kecskemét, Bányai - 39.
59. Mátravölgyi Bence 9 0 1 0 1 0 5 2 0                       Nem jutott döntőbe 61. 10 Budapest, Berzsenyi - 40.
60. Kiss Gergely 8 0 7 0 0 0 1 0 0                       Nem jutott döntőbe 62. 11 Budapesti Fazekas - 41.
61. Czirják Lilla 8 0 2 6 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 63. 11 Szegedi Radnóti - 42.
61. Sulan Ádám 8 0 2 0 6 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 63. 11 Nagykanizsa, Batthyány - 42.
63. Csiszár Zoltán 8 0 0 5 1 2 - - -                       Nem jutott döntőbe 65. 10 Szegedi Radnóti - 44.
64. Győrffy Johanna 7 0 0 0 0 0 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 9 Budapesti Fazekas - 45.
64. Hegedűs Dániel 7 0 - - - - 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 9 Budapesti Fazekas   45.
64. Pap Benedek 7 0 - - - - 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 12 Budapesti Fazekas 47.  
64. Szabó Kornél 7 0 - - - - 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 9 Budapesti Fazekas   45.
64. Tóth-Rohonyi Iván 7 0 - - - - 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 9 Budapesti Fazekas   45.
64. Vári-Kakas Andor 7 0 - - - - 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 11 Budapesti Fazekas 59. 45.
64. Várkonyi Zsombor 7 0 - - - - 7 0 0                       Nem jutott döntőbe 66. 9 Budapesti Fazekas   45.
71. Deák Bence 7 0 0 6 1 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 73. 10 Debreceni Fazekas - 51.
72. Horváth Hilda Abigél 6 0 6 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 74. 12 Jászberény, Lehel -  
72. Kelemen Lajos 6 0 0 6 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 74. 10 Debreceni Fazekas - 52.
72. Tiszay Ádám 6 0 0 6 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 74. 11 Budapesti Fazekas 47. 52.
75. Garamvölgyi István 6 0 1 5 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 77. 10 Kecskeméti Katona - 54.
76. Laki Anna 5 0 5 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 78. 10 Pécs, Ciszterci - 55.
76. Mircz Máté Jácint 5 0 5 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 78. 10 Debreceni Fazekas - 55.
78. El-Ali Maya 5 0 1 4 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 80. 11 Debreceni Fazekas - 57.
79. Penyige Zita Adrienn 4 0 1 0 3 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 81. 10 Debreceni Fazekas 57. 58.
80. Szőri Vajk 3 0 3 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 82. 11 Szegedi Radnóti - 59.
81. Bencze Tamás 2 0 1 0 0 0 1 0 0                       Nem jutott döntőbe 83. 12 Budapest, Berzsenyi -  
81. Kirschner Bernadett 2 0 1 0 1 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 83. 10 Kecskeméti Katona - 60.
81. Le Julianna Phuong Linh 2 0 1 0 1 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 83. 9 Budapesti Fazekas - 60.
84. Al-Sayyed Zakariás 1 0 0 0 1 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 86. 11 Budapesti Fazekas 64. 62.
84. Forczek Bianka 1 0 1 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 86. 11 Székesfehérvár, Tóparti - 62.
84. Perényi Gellért 1 0 1 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 86. 12 Szeged, SZTE Gyak. -  
84. Siteri Vilmos 1 0 1 0 0 0 - - -                       Nem jutott döntőbe 86. 11 Debreceni Fazekas - 62.
88. Busa Máté 0 1 - - - - - - -               1       Nem jutott döntőbe 35. 12 Nagykanizsa, Batthyány -  
88. Noszály Áron 0 1 - - - - - - -               1       Nem jutott döntőbe 35. 10 Debreceni Fazekas - 65.*

Megjegyzések
* Szereplését a szlovák válogatási rendszerben vívta ki idén is.
* A 2018-19-es Dürer versenyen nem indulhat E kategóriában. A nevezési szabályok értelmében az E kategóriás indulás lehetőségét kizárjuk, ha a versenyző az első két válogatóverseny összpontszámát tekintve a legjobb 30 nem végzős között van. Ebben a tekintetben a diákolimpiai válogató holtverseny-szétlövési szabályai tehát nem mérvadók, és Szabó Blanka versenyző így a nem végzősök között 29. helyezettnek tekintendő ezen szabály szempontjából.
* A 2018-19-es Dürer versenyen nem indulhat E kategóriában. A nevezési szabályok értelmében az E kategóriás indulás lehetőségét kizárjuk, ha a versenyző kvalifikációs pontot szerzett. Ez akkor is számít, ha a versenyző nem vett részt a válogatóversenyen.

Módosítások
- 2018.09.20. Dürer indulási szabályokra való kihatás pontosítása 2 versenyző esetén
- 2018.06.18. Végső eredménylista feltöltése
- 2018.04.19. Döbröntei Dávid versenyző visszalépett a döntőről.
- 2018.04.14. Simon Dániel versenyző továbbjutott meghívással.
- 2018.04.02. Végső kvalifikációs állás feltöltése (nem hivatalosan); 2. válogató utáni állás véglegesítése
- 2018.03.27. Továbbjutók spekulatív jellegének további kiemelése; a spekulációk frissítése a 3 beírt A, a B.4927. és B.4938. feladatok alapján
- 2018.03.27. Dobák Dániel versenyző megkapta az addig tévesen Dobák Dávid eredményének feltüntetett pontszámokat a 2. válogatóra.


Kvalifikációs pontverseny végeredménye

Az eredmények nem hivatalosak!
Aki valamilyen elírást, hibát talál, kérem szépen, jelezze nekem.

A kvalfikációs pontverseny elsődlegesen a megszerzett kvalifikációs pontok, másodlagosan a válogatón megszerzett pontok alapján rangsorol.

Utolsó frissítés: 2018. április 14.

Kval. Név KP Pont Iskola Oszt.   Kö1 Kö2 V1 V2   Státusz #
1. Kerekes Anna 6 42 Budapesti Fazekas 11 1 1 1 1 2 Továbbjutott 2.
2. Imolay András 5 44 Budapesti Fazekas 12 1 1   1 2 Továbbjutott 1.
3. Gáspár Attila 5 42 Miskolc, Földes 12 1 1   1 2 Továbbjutott 3.
4. Matolcsi Dávid 5 36 Budapesti Fazekas 11 1 1 1 1 1 Továbbjutott 7.
5. Janzer Orsolya Lili 5 33 Budapesti Fazekas 12 1 1 1   2 Továbbjutott 14.
6. Bukva Balázs 4 36 Budapesti Fazekas 12 1 1   1 1 Továbbjutott 8.
7. Weisz Máté 4 36 Szegedi Radnóti 10 1 1   1 1 Továbbjutott 9.
8. Győrffy Ágoston 4 34 Budapesti Fazekas 11 1 1   1 1 Továbbjutott 11.
9. Németh Balázs 3 39 Budapesti Fazekas 12 1     2   Továbbjutott 4.
10. Molnár-Sáska Zoltán 3 31 Budapesti Fazekas 12   1 1   1 Továbbjutott 15.
11. Szabó Dávid 3 28 Budapesti Fazekas 11 1 1     1 Továbbjutott 18.
12. Szemerédi Levente 2 38 Szegedi Radnóti 12       1 1 Továbbjutott 5.
13. Egri Máté 2 38 Szombathely, Bolyai 12       2   Továbbjutott 6.
14. Tóth Balázs 2 36 Budapesti Fazekas 10       1 1 Továbbjutott 10.
15. Velkey Vince 2 34 Budapest, Piarista 12       1 1 Továbbjutott 12.
16. Beke Csongor 2 34 Budapest, Veres Péter 10   1   1   Továbbjutott 13.
17. Zólomy Kristóf 2 27 Budapesti Fazekas 12   1     1 Továbbjutott 19.
18. Nagy Nándor 2 25 Budapesti Fazekas 10 1 1       Továbbjutott 20.
19. Schrettner Jakab 2 25 Szegedi Radnóti 11 1 1       Továbbjutott 21.
20. Daróczi Sándor 2 23 Nyíregyházi Krúdy 12 1 1       Továbbjutott 24.
20. Döbröntei Dávid 2 23 Pápa, Türr 12 1 1       Továbbjutott és visszalépett 24.
22. Fuisz Gábor 1 30 Budapesti Fazekas 11       1   Továbbjutott 16.
23. Zsigri Bálint 1 29 Budapest, Szent István 11   1       Továbbjutott 17.
24. Füredi Erik 1 25 Budapesti Fazekas 9   1       Továbbjutott 22.
25. Simon Dániel 1 23 Kecskeméti Bányai 12 1         Továbbjutott meghívással 26.
26. Hanics Mihály Péter 1 22 Kisvárda, Bessenyei 11         1 Nem jutott tovább 28.
27. Fraknói Ádám 1 22 Budapest, Jedlik 11         1 Nem jutott tovább 29.
28. Schweitzer Ádám 1 21 Budapest, Berzsenyi 12         1 Nem jutott tovább 32.
29. Póta Balázs 1 20 Győr, Révai 11   1       Nem jutott tovább 36.
30. Záhorsky Ákos 1 19 Budapesti Fazekas 12     1     Nem jutott tovább 37.
31. Dobák Dániel 1 18 Budapesti Fazekas 11   1       Nem jutott tovább 41.
32. Szabó Kristóf 1 16 Budapesti Fazekas 11 1         Nem jutott tovább 43.
33. Pituk Gábor 1 14 Veszprém, Lovassy 11   1       Nem jutott tovább 45.
34. Alexy Marcell 1 13 Budapesti Fazekas 12     1     Nem jutott tovább 46.
35. Noszály Áron 1 0 Debreceni Fazekas 10   1       Nem jutott tovább 88.
35. Busa Máté 1 0 Nagykanizsa, Batthyány 12   1       Nem jutott tovább 88.

A lapot Kovács Benedek (Fazekas 2017c; Cambridge 2. év) szerkeszti.

Figyelem! Ez nem az olimpiai válogatás hivatalos oldala, a hivatalos oldal itt található. Az oldal inkább csak követésre, áttekintésre szolgál. Az itt szereplő dolgok csak tájékoztató jellegűek, nem garantált, hogy pontosan így fognak történni; sem az események időpontjai, sem a pontértékek nem hivatalosak.